Nowe technologia lepsza perspektywa
Kombajn do zbioru jabłek
Sprawdź
Nowe technologia lepsza perspektywa
Kosa konturowa
Sprawdź
Nowe technologia lepsza perspektywa
Ekopielnik sadowniczy
Sprawdź

Nasze produtky Grunner

Grunner Aplider Pielnik sadowniczy Kosiarka rozsuwana

Grunner Aplider

Unikatowe rozwiązanie zwiększające zyski

Grunner Aplider to kombajn skupiający w sobie najlepsze rozwiązania, które opracowaliśmy na podstawie własnych doświadczeń oraz inspirując się innymi maszynami. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych pomysłów, kombajn Grunner Aplider lepiej służy swojemu właścicielowi.

Czas zastąpić tradycyjne zbieranie jabłek nowoczesnymi rozwiązaniami, które umożliwiają płynną pracę bez przestojów.

Praca w sadzie nie musi już być męczącą i czasochłonną czynnością.

Skorzystaj z technologii dla rolnictwa nowej generacji – kombajnu do zbioru jabłek Grunner, który przyspiesza i ułatwia pracę sadowników.

Czytaj więcej

Grunner Aplider

Pielnik sadowniczy

Pielęgnacja sadu jest bardzo ważna, dlatego warto pamiętać o regularnym usuwaniu niepożądanych roślin pojawiających się w Twojej uprawie.

Chwasty występujące w sadzie negatywnie wpływają na drzewa owocowe, m.in. zabierają im światło, wodę, składniki odżywcze. Mechaniczne usuwanie chwastów pozwala utrzymać sad w idealnej czystości, dzięki czemu będziesz cieszyć się lepszymi plonami pod względem ilości i jakości.

Pielnik Grunner to poręczne i łatwe w obsłudze narzędzie składające się z tarcz kultywatora spulchniających glebę, głowicy, która odrzuca chwasty, kół podporowych oraz hydraulicznego podnośnika. Konstrukcja pielnika jest zaprojektowana w taki sposób, by każdy sadownik mógł ustawić parametry pielenia dopasowane do indywidualnych oczekiwać.

Czytaj więcej

Pielnik sadowniczy

Kosiarka rozsuwana

Zabiegi agrotechniczne należy wykonywać wysokiej jakości sprzętem, dlatego w Twoim sadzie nie może zabraknąć kosiarki rozsuwanej Grunner.

Chcesz zwiększyć wygodę oraz efektywność prac związanych z pielęgnacją sadu? Wybierz kosiarkę skonstruowaną z solidnych komponentów. Za pomocą sprzętu Grunner szybko pozbędziesz się trawy oraz chwastów ze swojego sadu i utrzymasz go w idealnym stanie.

Kosiarka rozsuwana Grunner posiada kompaktową, trwałą i przemyślaną konstrukcję. Zamontowana jest na trzypunktowym układzie zawieszenia, zaopatrzona w układ hydrauliczny i zespół roboczy składający się wirników z wymiennymi ostrzami. Kosiarkę można podpiąć pod dowolny ciągnik i wykonać nią koszenie traw różnego rodzaju.

Czytaj więcej

Kosiarka rozsuwana

Co zyskujesz Dzięki Grunner Vario

Polska firma

Wykorzystujemy rozwiązania techniczne, jakich nie ma zagraniczna konkurencja.

Wysoka jakość

Do produkcji maszyn stosujemy moduły najwyższej klasy.

Długa gwarancja

Każda maszyna objęta jest
24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Oszczędność

Nasz sprzęt zwiększa wydajność zbiorów i jest tani w utrzymaniu.

O firmie Grunner

Misją naszej firmy jest usprawnienie pracy w sadach, by w krótkim czasie można było zebrać jak największą ilość jabłek z zachowaniem wysokiej jakości plonów. Konstrukcja kombajnu Grunner została bardzo dokładnie przemyślana, dzięki czemu ryzyko powstawania obić na owocach znacznie się zmniejsza.

Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszego kombajnu, dlatego dajemy na niego 24 miesiące gwarancji.

Czytaj więcej

Formularz kontaktowy Masz pytania? skontaktuj się z nami!